درباره ما

فراتر از فعالیت به عنوان یک صرافی رمز ارز، Bit.ir یک اکو سیستم پویاست.

صرافی

شرکت برنا یکتا تجارت ایمن (صرافی Bit.ir ) وظیفه‌ی خود می‌داند که درکنار سرعت بالای معاملات، امنیت و شفافیت کامل را برای مشتریان خود فراهم آورد.

آکادمی

آکادمی Bit.ir یک مرکز آزاد و در دسترس برای تمام علاقه مندان به حوزه ی رمز ارزها و بلاک چین است که با ارائه بینش و تجزیه و تحلیل حرفه ای و داده محور در تلاش است تا یادگیری را برای تمام هموطنان تسهیل نماید.

ترید آزمایشی (دمو)

معامله در بازار پرنوسان رمز ارزها نیاز به تمرین عملیاتی مستمر دارد. تیم Bit.ir با فراهم کردن زیرساخت مناسب برای علاقه مندان، این تمرین مستمررا بدون خطر از دست دادن سرمایه میسر کرده است. کاربران می‌توانند ابتدا در آکادمی Bit.ir آموزش های لازم را ببینند و پس از آن دانسته‌های خود را در بازار دموی Bit.ir مورد سنجش قرار دهند.

باشگاه مشتریان

به‌پاس قدرانی از همراهی مستمر کاربران، Bit.ir ، سیستمی را برای اولین بار در نظر گرفته که در آن کاربران بر اساس پارامتر‌ها و رویداد های مختلف پاداش همراهی دریافت می‌کنند.

تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه ی Bit.ir در تلاش است تا با تجزیه و تحلیل دقیق، اطلاعات را به همه فعالان در صنعت دارایی دیجیتال ارائه دهد.

آزادی

متاسفانه به خاطر تحریم های نا عادلانه بین‌المللی رشد اقتصادی برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه سخت شده است. چشم انداز ما افزایش آزادی مالی در سطح جهانی است. ما معتقدیم که با گسترش این آزادی ، می توانیم زندگی در سراسر جهان را به طور قابل توجهی بهبود بخشیم چراکه آزادی حق تمام انسانهای جهان است.

مأموریت

مأموریت ما این است که ارائه دهنده خدمات زیرساختی برای اکوسیستم بلاکچین ورمز ارزها باشیم. آینده را باهم بسازیم!

راز موفقیت شرکت های بزرگ چیست؟

تیم آن‌ها، ما افتخار می کنیم که یکی از با استعدادترین ، سخت کوش ترین و خلاق ترین تیم ها را داریم. شما هم اگرعلاقه مند به پیوستن به Bit.ir هستید میتوانید رزومه ی خود را به آدرس ایمیل زیر بفرستید:
info@Bit.ir