شرایط و قوانین فعالیت در Bit.ir

Bit.ir بستری جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال همانند بیت کوین، دوج کوین و ترون با ریال است که بطور کامل از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید و در آن هیچگونه تبادل ارزی غیر ریالی نظیر خرید و فروش با دلار یا سایر ارزهای شناخته شده امکانپذیر نمی باشد.

 1. شرط اولیه جهت ثبت نام در Bit.ir این است که کاربر قبل از ثبت نام موظف است تمامی تعهدات و شرایطی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران است راپذیرفته و خود را ملزم و مقید به رعایت این شرایط و اصول نماید.
 2. استفاده از خدمات Bit.ir به منزله پذیرش و تایید قوانین آن است .
 3. قوانین Bit.ir ممکن است با توجه به شرایط تغییر کند اما مطمئناً قبل از اعمال هرگونه تغییر اطلاع رسانی لازم صورت می پذیرد. و همچنین در جهت ارائه بهتر خدمت رسانی، آخرین تغییرات در صفحات رسمی Bit.ir در شبکه های اجتماعی نیز منتشر میشود.
 4. احراز هویت در Bit.ir ضروری است و کاربران موظفند مشخصات صحیح و کامل خود را بارگذاری نمایند و در صورت تخلف کاربر، Bit.ir میتواند خدمات خود را برای کاربر متخلف متوقف کند و موارد تخلف را به مراجع ذیصلاح اعلام نماید.
 5. کاربران Bit.ir متعهد میشوند که از خدمات سایت تنها برای خود استفاده نموده و چنانچه از این خدمات برای شخص دیگری که احراز هویت خود را تکمیل نکرده استفاده کنند تمامی مسئولیت و عواقب آن بعهده خودشان خواهد بود.
 6. شماره حساب اعلامی کاربر در سایت و آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمز ارزها باید متعلق به شخص کاربر بوده و کاربران به هیچ عنوان مجاز به دادن آدرس کیف پول دیگران نیستند.
 7. کاربر می پذیرد در صورت صلاحدید بخش پشتیبانی Bit.ir، جهت حفظ امنیت دارایی های حساب کاربری خود ، با اطلاع قبلی نسبت به برقراری تماس تصویری با Bit.ir همکاری نماید همچنین ممکن است با توجه به دستورات نهادهای قضایی همانند پلیس فتا ، بعد از واریز از درگاه شتابی ، برداشت رمز ارز به مدت 24 الی 72 ساعت ، محدود گردد.
 8. Bit.ir به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال نحوه ی معاملات کاربران و سود و زیان آنها ندارد.
 9. هرگونه سهل انگاری از سمت کاربر جهت حفظ اطلاعات امنیتی خود مثل رمز ورود برعهده شخص کاربر است و Bit.ir هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد و اکیداً توصیه می‌شود از رمز ورود امن و خصوصاً کد شناسایی دوعاملی استفاده نمایید.
 10. Bit.ir این اطمینان را به کاربر میدهد که دارایی های شان را نزد خودش به امانت و با بهترین استانداردهای امنیتی و در کیف پول‌های سرد حفظ کند و در صورت ایجاد هرگونه مشکل امنیتی به جبران خسارت بپردازد و مبلغ خسارت را بصورت تمام و کمال به حساب مشتریان واریز نماید.
 11. در صورتی که کاربر بخواهند رمز ارزهای خود را برداشت نماید ، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول را برعهده داشته و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل اشتباه در ورود آدرس صحیح ، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی های کاربران در کیف پول کاربران ، Bit.ir به هیچ عنوان مسئولیتی نخواهد داشت.
 12. برداشت از حساب کیف پول بصورت آنی از طرف Bit.ir صورت می پذیرد ولی مراحل واریز متناسب با نوع حساب بانکی طبق اصول سیستم پایا انجام می‌گردد.
 13. Bit.ir مجاز است در صورتی که در واریز یا برداشت‌ها اشتباهی صورت گرفت (وجه یا رمز ارز به حساب کاربر اشتباهاً منظور شد) در هر زمانی در رفع اشتباه و برداشت از حساب با هماهنگی کاربر اقدام نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این مورد نخواهد داشت.
 14. کلیه اطلاعات کاربران پس از تایید بصورت آفلاین و در فایل های رمزنگاری شده قرار گرفته تا تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران مورد سوء استفاده قرار نگیرد.
 15. باتوجه به الزام مراجع قانونی برای احراز هویت کامل افراد، دریافت شماره موبایل و اطلاعات شناسایی جهت معامله و خرید و فروش در سایت الزامی است.
 16. Bit.ir تحت هیچ گونه شرایطی، جز با دریافت نامه های قضایی از سمت مراجع مربوطه، اطلاعات افراد را در اختیار هیچ شخص یا نهادی حتی خود کاربر قرار نخواهد داد.
 17. امکان حذف کاربر، پس از ثبت‌نام یا وارد نمودن هرگونه اطلاعات، تنها با دستور مراجع قضایی امکان پذیر خواهد بود.
 18. کاربر می‌پذیرد که در سایت Bit.ir ، به درخواست شخص ثالث از جمله افراد و گروه‌های اجتماعی و غیره، اقدام به ایجاد حساب کاربری و خرید و فروش نکند و در صورت تخلف، مسئولیت آن را اعم از مالی، قضایی و حقوقی به صورت کامل بر عهده می‌گیرد.