فروش و خرید بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین
٪-1.52
0.00007704 تومان
0.000000001333 دلار
اطلاعات بازار تتری

میانگین قیمت ۷ روز

0.00000000134 دلار

بالاترین قیمت تا کنون

0.00000000137 دلار

حجم معاملات ۲۴ ساعت

22,801.204017612785 دلار

اطلاعات بازار ریالی

میانگین قیمت ۷ روز

0.00007759 تومان

بالاترین قیمت تا کنون

0.00007917 تومان

حجم معاملات ۲۴ ساعت

285,809,455.3484615 تومان

خرید
فروش

مقدار (بیبی دوج کوین)

BabyDoge

قیمت واحد (تومان)

IRR

ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

ارز دیجیتال بیبی دوج با نماد BabyDoge یکی از محبوب‌ ترین میم کوین های بازار کریپتوکارنسی است که جهش قیمتی فوق العاده آن در سال 2021 باعث تا افراد بسیاری در پی خرید بیبی دوج باشند.

ارز بیبی دوج بر شبکه بایننس اسمارت چین ایجاد شده و همان طور که از نامش پیداست، توسط دوست داران ارز دیجیتال دوج کوین توسعه یافته و به طور خلاصه افراد جامعه کریپتوکارنسی بیبی دوج را به عنوان فرزند دوج کوین می‌شناسند! بیبی دوج کوین در ژانویه 2021 به بازار کریپتو کارنسی عرضه شد.

تعداد کل توکن های بیبی دوج 420 کوادریلیون است و هم اکنون تعداد 230 کوادریلیون آن در گردش است. با این تفاسیر باید تاکنون متوجه شده باشید که امکان استخراج بیبی دوج نیز وجود ندارد.

ویژگی‌ های ارز دیجیتال بیبی دوج (babydoge) چیست؟

تکنولوژی بلاک چین با هدف تمرکززدایی در انجام امور شکل گرفته است و ارزهای دیجیتال نیز قرار است تا تحقق این تمرکززدایی را در "امور مالی بلاک چین" امکان پذیر سازند. از همین روی پروژه های مختلف رمزارزی با رویکردهای متفاوت ایجاد شده اند تا زمینه های انجام امور مالی را به صورت غیرمتمرکز فراهم کنند.

برای مثال شبکه های بلاک چین بیت کوین، لایت کوین، ریپل و اتریوم هر یک نقشه راه مشخصی را برای رسیدن به اهداف درون شبکه ای خود ترسیم کرده‌اند و در مسیر تکامل از پیش تعریف شده‌ای حرکت می‌کنند. ارز بیبی دوج و به صورت کلی میم کوین ها اما اهداف چندان خاصی را دنبال نمی‌کنند.

به عبارت ساده‌تر برای حل مسئله مشخصی در فضای بلاک چین به وجود نیامده‌اند و تنها کاربرد آن‌ها می‌تواند در انجام امور ساده پرداختی باشد. از همین روی قیمت میم کوین ها همواره با مکانیسم عرضه و تقاضا در بازار تعیین می‌شود. به این معنا که هر زمان تقاضایی برای آن‌ها وجود نداشته باشد، قیمت آن‌ها بسیار افت خواهد کرد.

ارز بیبی دوج اما علی رغم اینکه یک میم کوین است، توانست تا حدود نسبتا خوبی جایگاه خود را به عنوان یک میم کوین محبوب میان اعضا جامعه کریپتوکارنسی تثبیت کند و حجم معاملات قابل قبولی را در جایگاه یک میم کوین از آن خود کند که این خود یک موفقیت بسیار عالی برای یک میم کوین محسوب می‌شود.

اما علت موفقیت بیبی دوج چه بود؟

اگر جزء مخاطبان پر و پاقرص اخبار میم کوین ها باشید، قطعا نام ایلان ماسک را بارها و بارها در کنار ارز بیبی دوج شنیده‌اید! ایلان ماسک از تاتیرگذارترین افراد در حوزه کریپتوکارنسی است که با حمایت و یا عدم حمایت از برخی میم کوین ها باعث رشد و یا ریزش آن‌ها شده‌است.

ایلان ماسک طی چندین پیام متفاوت در صفحه رسمی توئیتر خود حمایت و علاقه خود را نسب به بیبی دوج نشان داده و جهش های قیمتی جالبی را برای این ارز دیجیتال موجب شده است. بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های ارز بیبی دوج تاثیرپذیری از افرادی همچون ایلان ماسک است که نوعی بی ثباتی در قیمت را نیز با خود به همراه دارد.

این ویژگی باعث شده تا افراد بسیاری تحت تاثیر توئیت های ایلان ماسک ترغیب به خرید بیبی دوج شوند! دیگر ویژگی مهم ارز بیبی دوج وجود خاصیت ضد تورمی در آن است. همانطور که در قسمت قبل اشاره شد، تعداد کل توکن های بیبی دوج دارای محدودیت است و همین عامل می‌تواند از عرضه بیش از حد و کاهش قیمت بیبی دوج جلوگیری کند.

سازندگان بیبی دوج مکانسیم دیگری نیز برای کنترل عرضه و تورم در بازار این رمزارز در نظر گرفته اند؛ توکن سوزی بیبی دوج کوین. به این معنا که طی چرخه های مشخصی تعداد معینی از توکن های بیبی دوج به آدرس های کیف پول بدون بازگشت فرستاده می‌شوند.

بنابراین تعداد کل توکن ها به مروز زمان کاهش یافته و ارزش آن نیز حفظ خواهد شد. دیگر ویژگی مهم و جالب بیبی دوج بهره گیری از الگوی ییلد فارمیننگ یا همان کشت سود است. هدف از ییلد فارمینگ این است که افراد پس از خرید بیبی دوج به نگهداری و هولد آن تشویق شوند، توکن های بیبی دوج را نفروشند تا شبکه آن فعال باقی بماند.

اما چگونه؟ در هنگام ثبت هرنوع تراکنش فروش بیبی دوج، میزان 10 درصد از آن از فروشنده به عنوان کارمزد اخذ خواهد شد. 5 درصد از این مقدار میان تمامی هولدرهای بیبی دوج تقسیم شده و 5 درصد باقی مانده نیز وارد فرایند توکن سوزی بیبی دوج می‌شود.

بنابراین نوعی انگیزه فعال برای دارندگان این ارز دیجیتال ایجاد می‌شود تا به هولد کردن توکن های خود ادامه دهند و همچنین زمانی که فردی اقدام به فروش توکن های بیبی دوج می‌کند، در دریافت کارمزد آن سهیم باشند.

آینده بیبی دوج

همزمان با صعودی شدن بازار ارزهای دیجیتال در سال‌های 2020 و 2021، بازار خرید و فروش میم کوین ها نیز رنگ و بوی تازه‌ای گرفت! به این صورت که با شنیدن اخبار جهش قیمتی میم کوین ها افراد بسیاری دائما در حال جستجو برای خرید شیبا، خرید فلوکی، خرید فگ و خرید بیبی دوج بودند.

با توجه به ماهیت میم کوین بودن ارز بیبی دوج، لازم است تا قبل از هرگونه تصمیم برای خرید بیبی دوج استراتژی کسب سود خود را از این میم کوین محبوب مشخص کنید. به صورت کلی شما می‌توانید با دو روش سرمایه‌ گذاری یا ترید روزانه به کسب سود از انواع مختلف ارزهای دیجیتال بپردازید.

در نوع خاص میم کوین ها، اگر قصد سرمایه گذاری روی آن ها را دارید پیشنهاد می‌شود تا حتما مقداری از سرمایه خود را به آن ها اختصاص دهید که از دست دادن آن برای شما چندان اهمیت نداشته باشد. چرا که به علت تاثیر پذیری این رمزارزها از افراد خاصی همچون ایلان ماسک، ثبات قیمتی پایداری برای آن ها وجود ندارد. بنابراین آینده آن‌ها به طور واضحی مشخص نیست.

اما در عین حال نگهداری میزان بسیار کمی از آن‌ها نیز خالی از لطف نخواهد بود! و اما ترید روزانه؛ به خاطر وجود همان ویژگی تاثیرپذیری بیبی دوج و سایر میم کوین ها از اخبار حاشیه ای بازار مثل توئیت افراد خاص، شما می‌توانید نوسان های قیمتی بسیار جذابی از ترید این نوع ارزها در تایم فریم های پایین بگیرید!

خرید بیبی دوج

ارز بیبی دوج در برخی صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز بین المللی هم چون پنکیک سواپ و کوینکس قابل معامله است. اما خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی های غیرمتمرکز معمولا با مراحل پیچیده‌ای همراه بوده و فعالیت در صرافی های متمرکز بین المللی نیز خطراتی همچون بلوکه شدن دارایی را به همراه خواهد داشت.

بنابراین توصیه می‌شود تا همواره از صرافی‌های داخلی به منظور خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده کنید. صرافی ارز دیجیتال Bit.ir، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید بیبی دوج و سایر ارزهای دیجیتال را در محیطی امن با کاربری آسان و سرعت بالا برای معامله‌گران ایرانی فراهم کرده‌است.

نحوه خرید بیبی دوج

مراحل خرید بیبی دوج عبارت است از:

  • باز کردن حساب معاملاتی در Bit.ir

برای خرید بیبی دوج لازم است تا در ابتدا یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. برای این منظور کافیست تا وارد وبسایت پلتفرم Bit.ir شوید، روی گزینه " ثبت نام" کلیک کنید و با ارائه ایمیل کاربری و رمز ورود، حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

  • احراز هویت در Bit.ir

مطابق با قوانین تعریف شده در بازارهای مالی ، احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال امری ضروریست و به دلیل جلوگیری از وقوع هرگونه کلاهبرداری، پولشویی و سواستفاده از هویت سایر افراد صورت می‌گیرد. احراز هویت در Bit.ir نیز طی تنها پنج مرحله ساده و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.

پس از انجام مراحل احراز هویت شما می‌توانید به خرید بیبی دوج و سایر ارزهای دیجیتال بپردازید. همچنین امکان مشاهده قیمت لحظه ای بیبی دوج به همراه ابزارهای تحلیل تکنیکال در صرافی Bit.ir برای کاربران فراهم شده است.

  • شارژ کیف پول برای خرید بیبی دوج

برای شارژ حساب کاربری کافبست تا در پنل کاربری خود روی گزینه "کیف پول" کلیک کنید و با انتخاب گزینه "واریز" حساب خود را به صورت ریالی و کاملا آنی شارژ کنید. پس از شارژ کیف پول می‌توانید ارز دیجیتال بیبی دوج را بر پایه تومان و تتر معامله کنید.

با فروش بیبی دوج در بازار تتر می‌توانید تمام و یا بخشی از دارایی خود را به ارز تتر تبدیل کنید و با انتخاب بازار تومانی می‌توانید به طور مستقیم آن را به تومان تبدیل کنید و سپس از قسمت "برداشت" داخل پلتفرم، معادل تومانی آن خود را در حساب بانکی‌تان به صورت آنی دریافت کنید. با استفاده از قابلیت "خرید و فروش سریع" نیز می‌توانید تمام توکن های بیبی دوج را به صورت آنی و یکجا به تتر یا تومان تبدیل کنید.

بهترین کیف پول برای بیبی دوج چیست؟

انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری یک ارز دیجیتال همواره به حجم و مدت زمان نگهداری آن بستگی دارد. اگر در دسته افراد تازه ورود به دنیای ارزهای دیجیتال هستید بهتر است از کیف پول تراست ولت استفاده کنید ولی اگر می‌خواهید ارزهای بیبی دوج خود را در حجم بالا و مدت زمن طولانی نگهداری کنید بهتر است از کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور استفاده کنید.

پلتفرم Bit.ir تمامی دارایی های کاربران را در کیف پول های سرد و کاملا امن نگهداری می‌کند و شما می‌توانید به راحتی به خرید babydoge در این پلتفرم بپردازید، با اطمینان خاطر آن را در کیف پول خود در Bit.ir نگهداری کنید وهر زمان قصد فروش babydoge را داشتید با استفاده از انواع روش های تبدیل دارایی، توکن های خود را در بازار تومان یا تتر Bit.ir به فروش برسانید.

سوالات متداول

بیبی دوج چطور قیمت‌گذاری می‌شود؟

رمزارز بیبی دوج مانند تمامی دارایی‌ها در حال نوسان است. اما ماهیت اصلی رمزارزها باعث می‌شود که ارزش‌گذاری توسط گروه یا نهاد خاصی انجام نشود. عرضه و تقاضا این رمزارز باعث افزایش یا کاهش قیمت بیبی دوج می‌شود.

از کجا بیبی دوج بخریم؟

پلتفرم معاملاتی Bit.ir با بهره‌گیری از علوم متخصصین بومی این حوزه، یکی از امن‌ترین بازارهای تبادل ارزهای دیجیتال در ایران است. Bit.ir بستری امن، سریع و کارآمد را برای خرید بیبی دوج فراهم کرده است.

قیمت‌گذاری بیبی دوج در پلتفرم معاملاتی Bit.ir چگونه است؟

در بازار پلتفرم Bit.ir خریداران اقدام به ثبت سفارش خرید خود در قیمت‌های مدنظر خودشان می‌کنند. از طرفی دیگر فروشندگان نیز در قیمت‌های دلخواه سفارش فروش خود را ثبت می‌کنند. اکنون هر معامله‌ای که بین خریداران و فروشندگان در پلتفرم صورت بگیرد، قیمت بیبی دوج نیز به آخرین معامله صورت گرفته تغییر پیدا خواهد کرد.

برای نگه‌داری بیبی دوج در کیف پول چه هزینه‌ای باید پرداخت کنیم؟

شما می‌توانید از کیف پول‌های نرم‌افزاری موبایل یا دسکتاپ و یا تحت وب یا از کیف پول کاملاٌ امن پلتفرم Bit.ir استفاده کنید که نگه‌داری ارزهای دیجیتال شما در هیچ‌کدام از این کیف پول‌ها هزینه‌ای ندارد، اما برای انتقال رمزارزهای خود از صرافی به کیف پول‌های دیگر، نیازمند به پرداخت کارمزد هستید. ازاین‌رو، می‌توانید سرمایه خود را به پلتفرم ما بسپارید که با بهره‌گیری از توان متخصصین، سرمایه شما را بر روی بستری ایمن نگه‌داری خواهد کرد و شما نیازمند به پرداخت کارمزد انتقال نخواهید بود.